Stavíme po celé ČR i zahraničí
Postavíme Vám dům na klíč a zařídíme interiér - www.domy-d.cz

Prosím, pro přehrání animace si nainstalujte Adobe Flash player

Naši zákazníci oceňují způsob, jakým s nimi komunikujeme. Vyzkoušejte si nás !
 
 

Solární panely - TURBO SOLAR

 

Vyrábíme solární panely TURBO SOLAR – novinka na trhu v ČR. Možnost řízení infrastruktury počítačovou technikou, jako jediní v ČR.

Efektivně Vám namontujeme solární systémy za skvělé ceny. Systémy solární termické panely, komplexně Vám vypracujeme solární systém pro ohřev vody bazénu a podporu vytápění v rodinných domech. Elektřina ze Slunce nám vyrobí elektrickou energii pomocí fotovoltaických panelů.

 

Máme efektivní dotační program

Solární panely se staly v posledních letech fenoménem na poli využívání energie a hospodaření s ní. Využijte i vy. Nabízíme Vám návrh a montáž solárních panelů dle Vašich potřeb.

 

Řešení levné energie – solární panely

Solární panely jsou v dnešní době velmi oblíbenou variantou řešení energie. V době, kdy se neustále mluví o energetické krizi, je investice do solárních panelů rozumným řešením do budoucnosti. Na solární systémy, které jsou navrženy pro přípravu TUV a k vytápění, lze získat dotaci až do výše 50% celkové investice pro fyzickou osobu dle posouzení dotační komise. Česká instituce zabývající se problematikou solárních panelů usiluje o to, aby podporu dostávaly všechny ostrovní solární systémy do 30 kWh, tedy domácí střešní instalace pro soukromé účely.

 

Elektrickou energii, kterou Váš dům potřebuje, si tak můžete vyrobit sami pomocí fotovoltaických solárních panelů, které umístíte například na střechu svého domu. Takto vybavený dům se solárními panely a nízkoenergetickými elektrospotřebiči nezatěžuje nijak okolní prostředí a má minimální náklady.

Realizace systému solárních panelů na klíč

Naše společnost Vám ráda připraví cenovou nabídku dle Vaší poptávky na solární panely pro Váš dům a navrhne Vám celý systém vytápění. Solární panely sice vyžadují počáteční investici, ale v budoucnu své náklady na bydlení snížíte na minimum. Jediné negativum, které solární panely mají je, že při bezvětří a za tmy nejsou schopny vyrobit žádnou energii a musí tak čerpat z baterií.

Výdrž baterií u solárních panelů - ostrovních systémů

Baterie u solárních panelů v dnešní době vydrží až 16 hodin, toho se dosáhlo díky neustálému vývoji a zdokonalování technologie využívání solární energie. Vývoj na poli solárních panelů neustává. Do budoucna je nejvýhodnějším řešením v letních měsících, kdy je elektřiny ze solárních panelů nadbytek, následná výroba vodíku, který lze uskladnit a v zimních měsících opět využít.

Většímu rozšíření tohoto systému zatím brání vysoká výrobní cena, avšak podle odborníků je toto směr, jak se stát nezávislým na cenovém diktátu distributorů elektřiny, kteří neustále dodávky energie zdražují a obyčejný člověk tak nemá možnost se bránit.

 

Solární a fotovoltaické panely – hit současnosti!

Energie nebude v průběhu let levnější a fotovoltaické solární systémy se stanou běžnou součástí rodinných domů. Neváhejte již dnes a zapřemýšlejte nad investicí do budoucnosti a pořiďte si solární panely.

Pro více informací o novém solárním panelu TURBO SOLAR nás kontaktujte na tel: 702 924 918.

 
   
 
Typy domů které stavíme
  • Bungalovy
  • Komfortní domy
  • Moderní domy
  • Tradiční domy
  • Projekty na míru
     
Služby které nabízíme
  • Realizace interierů
  • Výstavba domů
  • Topenářské práce
  • Elektrikářské práce
  • Zednické práce
     
Kontaktní informace firmy

Kontaktní informace firmy

Smetanovo náměstí 43
57001, Litomyšl
info@domy-d.cz, 702 924 918

     
 
 
© 2012 Solární panely, DOMY-D | Výměna odkazů